facebook logo20

O żłobku

Kim jesteśmy?

Niepubliczne Żłobki Hipcio stworzone są dla wymagających rodziców, którzy chcą zapewnić profesjonalną opiekę dla swoich pociech. U nas każde dziecko czuje się szczęśliwe i bezpieczne. Rozwija się harmonijnie i beztrosko się bawi .

Jesteśmy prywatną firmą zajmującą się świadczeniem wysokiej klasy opieki dla dzieci małych w wieku od 6 miesięcy do lat 3 już od 2010 roku. Wieloletnie doświadczenie w pracy z maluszkami stało się źródłem wiedzy na temat ich wychowania, nauczania i opieki nad nimi.

Żłobki Hipcio powstają zgodnie z zapisami Ustawy Żłobkowej z 2011r. Obiekty spełniają wszelkie wymogi sanitarne i bezpieczeństwa przeciwpożarowego i posiadają wpis do rejestru żłobków niepublicznych miasta Szczecina, a wpis ten uprawnia nas do uzyskiwania dofinansowania na pobyt dzieci. Placówki przeznaczone są wyłącznie na potrzeby naszych podopiecznych, gdzie mogą się bawić w specjalnie przystosowanych kolorowych jasnych pomieszczeniach jak i na świeżym powietrzu w doskonale przystosowanym ogrodzie, w którym każdy maluszek znajdzie coś dla siebie.

Jesteśmy miejscem gdzie można pozostawić swoje dziecko w godzinach od 7:00 do 17:30 na całe dnie pod opieką wykwalifikowanej kadry i spokojnie zająć się pracą. Nasz zespół tworzą profesjonalni, wykwalifikowani oraz zaangażowani specjaliści, dla których praca z dziećmi jest samą przyjemnością. Mając na uwadze to, iż każde dziecko jest inne podchodzimy do maluchów indywidualnie, z pełną życzliwością i zrozumieniem – tak aby sprostać zarówno ich oczekiwaniom jak również rodziców

Ważną cechą "Hipcia", której nie zapewniają publiczne żłobki i przedszkola jest kameralna atmosfera - dzieci bawią się i odpoczywają w małych grupach, dzięki czemu ich potrzeby są szybko rozpoznawane i zaspokajane. Staramy się aby w "Hipciu" warunki były zbliżone do tych jakie dziecko posiada w domu. Dzięki temu dzieci są rozumiane i szanowane. Poprzez szereg zabaw z elementami edukacji i kontakt z rówieśnikami rozwijają swoje zmysły i umiejętności.

Poznaj naszą kadrę

Opiekunki

Małgorzata Sokół
Małgorzata SokółKoordynator
Małgorzata Grzelak
Małgorzata Grzelak
Joanna Jankowska
Joanna Jankowska
Aleksandra Prawucka
Jagoda Worona
Joanna Malarczyk

logo hipcio2

Żłobek

HIPCIO - MARYNARZY Żłobek (granatowy)
Niepubliczny Żłobek HIPCIO - MARYNARZY
ul. Gen.Kopańskiego 2-4
71-050 Szczecin
tel. 660-636-100

Przedszkole

HIPCIO - MARYNARZY Przedszkole (żółty)
Niepubliczne Przedszkole HIPCIO - MARYNARZY
ul. Gen.Kopańskiego 2-4
71-050 Szczecin
tel. 784 452 771